Publikuota: 2020 m. rugsėjo 25 d. 12:18
Didelės šeimos namai („Metų interjeras / Auksinė paletė’19“)

Vaidoto Darulio nuotr.

„Dizona“ kviečia prisiminti geriausius konkurso „Metų interjeras“ projektus. Šį kartą projektas laimėjęs„Metų interjeras / Auksinė paletė‘19“ kategorijoje „Už lietuviško dizaino propagavimą“. Projekto autoriai: Ignas Kalinauskas, Aidas Kalinauskas ir Laurynas Bublys.

Didelės šeimos namai 

Interjero dizainas ir erdvės buvo užkoduotos dar pirminiuose architektūrinės koncepcijos eskizuose. Pradėję projektuoti namą jame išskyrėme tris skirtingo aukščio tūrius ir erdves, atitinkančias jų funkciją. Didžiausia erdvė numatyta svetainės, valgomojo ir virtuvės zonose. Mažiausia – įėjimo zona su katiline ir sanmazgu, o dviejų aukštų tūris skirtas miegamiesiems. Interjeras – be galo šviesus, o jo kompozicija susideda iš serijos medinių užprogramuotų stačiakampių baltose plokštumose – langų, durų, galerijos, darbo zonos, laikrodžio, laiptinės ar virtuvės darbo stalo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.