Publikuota: 2022 m. 10 kovo d. 11:37
Nestandartinis interjeras gyvenamuosiuose konteineriuose ant marių kranto

Simono Linkevičiaus nuotr.

Tris konteinerius, sujungtus į vieną statinį, stovintį ant Elektrėnų marių kranto, interjero architektė Ainė Bunikytė pavertė vandens sportininkų rojumi. Ši kūrėja – inovatyvių ir nestandartinių projektų autorė, tad užsakovai į ją kreipėsi, norėdami namelį pritaikyti jų gyvenimo būdui, paversti jį išskirtiniu ir ryškiu. Išraiškingos, žaismingos spalvos koreliuoja su supančia gamta. Apie idėją, jos įkūnijimą, nestandartinius sprendimus plačiau pašnekėjome su pačia autore.

Interjeras dalyvauja „Metų interjeras / Auksinė paletė ’21“ konkurse. Šiame namelyje, kuris kurtas kaip vandens sporto postas, intuityviai norėjosi vaiskių, paplūdimį primenančių spalvų. Akcentinei mėlynai antrina natūralaus medžio, ochros spalvos, jas styguoja juodos spalvos detalės, ir visa tai išryškėja baltame bei pilkame fone.

Interjero autorė Ainė Bunikytė
Nuotraukos Simono Linkevičiaus
Tekstą parengė Agnieška Jankevič

Plačiau skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.