Publikuota: 2022 m. 20 gegužės d. 09:58
Interjeras, įsiliejęs į modernų Paupio pastatų kompleksą

Lina ADi photography

Įgyvendinti šiame Paupio kvartale esančio buto projektą užtruko kelerius metus, tad interjero dizaineriai Julija Mikalauskė ir Andrejus Miakinkovas turėjo marias laiko viską kruopščiai apgalvoti, išjausti kiekvieną apdailos medžiagą, spalvas, baldus, rasti patikimus meistrus bei rangovus. Užsakovų vizija buvo paprasta – skandinaviškas dizaino interjeras, bet su „kažkuo įdomiu“, ko patys nesugalvotų, kas reikalavo išskirtinumą rasti paprastume.

Projekto autoriai Julija Mikalauskė ir Andrej Miakinkov
Studija MIÁMI design studio
Nuotraukos Lina ADi photography

Dizaineriai nusprendė paryškinti ir išlaikyti patalpų aukštį, kuris siekia beveik 3 metrus, tad teko performuoti durų angas ir tinkamai sudėlioti vėdinimo sistemas. Durys iki lubų tapo svarbiu estetiniu elementu: vienos – sienų spalvos, o kitos suderintos su grindimis, vienos – paryškintos, o kitos – paslėptos.

Plačiau skaitykite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.