Publikuota: 2020 m. 13 gegužės d. 09:00
„Crème de la Crème“ menamas parfumerijos muziejus („Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“)

Projektas laimėjo „Metų interjeras / Auksinė paletė‘18“ kategorijoje „Geriausias visuomeninis interjeras“. Projekto autoriai: studijai AKTA

„Crème de la Crème“ menamas parfumerijos muziejus

MOPA – tai menamas parfumerijos muziejus, kuris buvo įsikūręs tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „Art Vilnius 2018“ VIP lounge erdvėje. Pavadinimas MOPA tapo ironiška aliuzija į šiuolaikinio meno muziejų trumpinius: MOMA, MUMOK, MOCAK ir pan. MOPA lankytojai galėjo nusikelti į 2085 metus ir išvysti „Future Artefacts“ parodą, kurioje buvo eksponuojami neva Vilniuje vykusių archeologinių kasinėjimų metu aptikti XXI amžiaus pirmosios pusės radiniai, vienaip ar kitaip susiję su parfumerijos tinklu „Crème de la Crème“.Patalpos konfigūracija ir esamos architektūrinės konstrukcijos padiktavo segmentinį erdvės suskirstymą. Pagrindiniu interjero akcentu tapo erdvės centre atsidūręs skulptūriškas dvipusis minkštasuolis. Pertvaroms panaudotas klasikinis arkų motyvas: aptakios linijos ir pasirinktas mastas leido sukurti šviesotamsos žaismą ir suteikti rafinuotumo pojūtį. Dominuojanti prislopinta terakotos spalva taip pat pasirinkta neatsitiktinai – ši spalva mena gilias istorines ištakas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.