Publikuota: 2023 m. 16 liepos d. 09:00
NAMAI, SAULĖS NUŠVIESTI („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“)

Simono Linkevičiaus nuotr.

„Dizona“ kviečia susipažinti su konkurso „Metų interjeras“ dalyviais. Šį kartą jūsų dėmesiui Architektūros ir interjero studijos „Prusta“ kurtas projektas („Metų interjeras / Auksinė paletė‘22“).

NAMAI, SAULĖS NUŠVIESTI

Gyvenamojo namo jaunai šeimai projektavimas prasidėjo nuo vieno labai konkretaus pageidavimo – griežtai apibrėžtas nedidelis biudžetas tiek namo tiek ir interjero įrengimui. Kadangi vieta puiki, netoli Vilniaus centro, mes priėmėme iššūkį ir užsibrėžėme sukurti lakonišką tačiau vertingą savo funkciniais bei estetiniais sprendimais namą. Pasiūlėme svetainę su virtuve pakelti į antrą aukštą, nes tik iš čia atsiveria puikus vaizdas į gretimais esantį mišką. Pirmame aukšte, kur vaizdai ne tokie patrauklūs įkurdinome gyvenamuosius kambarius. Interjere dominuoja monolito ir medžio derinys. Praktiška, minimalu, šilta ir amžina tuo pačiu. Visa tai skaninama keliais spalviniais akcentais, ryškia ir jaukia molio apdaila dekoruota vonios erdve, žaismingais skulptūriškais svetainės minkštaisiais baldais.

Šalis: Lietuva

Daugiau interjero nuotraukų rasite čia:

„Metų interjeras / Auksinė paletė’“ – solidžiausias profesionalių interjero kūrėjų konkursas, kuriuo siekiama kelti interjero kultūrą Lietuvoje. Iki šiol konkurse jau dalyvavo per 250 architektų ir dizainerių. Vertinti buvo pateikta daugiau nei 1 500 darbų. Įteikta daugiau nei šimtas viena „Auksinė paletė“ – interjero dizaino „Oskaras“.

Visą konkurso Metų interjeras / Auksinė paletė dalyvių kurtų interjerų galeriją galite peržiūrėti čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.