Publikuota: 2021 m. rugpjūčio 23 d. 09:00
Kontrastų mėgėjams – baltos grindjuostės

Baltos grindjuostės

Grindjuosčių pasirinkimas – baigiamasis grindų, tačiau ne mažiau svarbus interjero kūrimo etapas. Jam reikėtų skirti ne mažiau dėmesio nei grindų pasirinkimui.

Grindjuosčių asortimentas platus – jos būna iš medžio masyvo, faneruotos, MDF,  taip pat tenka rinktis iš skirtingų aukščių, spalvų, tekstūrų. XXI amžiaus pradžioje pradėjo augti baltų durų paklausa, o kartu su ja tapo madingos ir baltos grindjuostės, kurios puikiai tinka tiek prie balinto ąžuolo, tiek prie visiškai priešingos ar tamsios spalvos grindų, kai norima sukurti kontrastą.

Grindjuostės, priderintos prie grindų spalvos, vizualiai didina patalpą, o baltos, jei jos dedamos kaip kontrastas, pabrėžia sienų ar baldų apdailą. Baltos grindjuostės tinka tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose, puikiai dera tiek prie baltų, tiek prie ryškių tonų. Vis dažniau nebepaisoma nuomonės, kad grindjuostės turi derėti prie grindų ar sienų spalvos, drąsiai dedamos baltos, nes dažnai šia spalva dažomos lubos bei langų rėmai, taigi ir grindjuostės, nepriklausomai kokios spalvos yra grindys ir sienos, žiūrisi puikiai.

Bene populiariausias sprendimas – baltos aukštos grindjuostės. Atsižvelgiant į klientų poreikius „2DI“ gali pasiūlyti įvairių aukščių baltų grindjuosčių – nuo 4 iki 16 cm aukščio. „Pedross“ – pasaulinės grindjuosčių ir grindų aksesuarų rinkos lyderiais iš Italijos. Gamintojo asortimente rasite faneruotas ir MDF pagrindo grindjuostes. Taip pat turėsite galimybę rinktis iš skirtingų grindjuosčių aukščių, spalvų, tekstūrų. Tinkamiausias sau grindjuostes rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.