Publikuota: 2021 m. rugpjūčio 19 d. 09:00
Kuriame švelnų interjerą nuo grindų

Pasaulyje, kuriame nuolatos esame susieti tarpusavyje, mūsų namai tapo vieta, kurioje jaučiamės saugiausiai. Norėdami jausti ramybę ir jaukumą, mes puošiame savo interjerą švelniomis pastelinių spalvų ir maloniomis prisilietimams medžiagomis. Bet ar žinojote, kad jūsų grindų pasirinkimas taip pat vaidina svarbų vaidmenį siekiant užtikrinti gerą savijautą namuose? „Quick-Step“ neseniai pristatė savo laminuotų grindų kolekciją „Signature“, kuri puikiai tinka bet kokiam „minkštam“ interjerui.

Išryškėjusi visame pasaulyje tendencija naudoti interjeruose minkštas, raminančias medžiagas ir aksesuarus tebėra pagrindinis aspektas atnaujinant namus. „Mes grįžtame į savo namus, kad išvengtume kasdienio šiuolaikinio gyvenimo chaoso“, – sako Joyce Van Waeleghem, UNILIN skyriaus grindų vyriausiasis dizaineris. „O pasaulinės krizės metu mūsų namų prieglobstis tampa dar svarbesnis“.

Prisilietimas ir spalva

Joyce Van Waeleghem teigimu: „Namai yra ta vieta, kur mes einame susidėlioti savo minčių ir atnaujinti energijos. Štai kodėl mes matome daug neutralių spalvų, tokių kaip pilka ir smėlio spalva. Jos praturtinamos sodriomis pastelėmis. Šios tendencijos sukuria harmoningą atmosferą, kurios šiuo metu labai trūksta išoriniam pasauliui. Iš tiesų mes norime tyrinėti švelnesnę spalvų spektro pusę ir išlaikyti ją patrauklia“. Prisilietimo troškimas pastebimas populiarėjančiu lytėjimo pojūtį keliančių medžiagų naudojimu interjeruose. „Minkštos pagalvėlės, patogios antklodės ir natūralios, tekstūrinės medžiagos padeda gerai jaustis realybėje“, – tęsia Joyce. „Tas pats galioja ir mūsų grindų pasirinkimui. Realiame pasaulyje viskas yra unikalu: nėra jokių sterilių, tiesių linijų. Štai kodėl mūsų projektavimo komanda norėjo sukurti prieinamas, aukštos kokybės laminuotas grindis, artimas tikrai medienai, atsižvelgiant į tekstūrą ir lytėjimą, kurie yra tokie svarbūs patirčiai“.

„Šukuotas ąžuolas“ ir „Patina“ ąžuolas yra struktūros šedevrai iš „Signature“ laminato kolekcijos. „Pašiaušimo efektas pastebimai pabrėžia ąžuolo struktūrą ir suteikia ne tik gerą išvaizdą, bet ir autentišką, tarsi tikros medienos pojūtį. Tam, kad šį efektą išgautume, sukūrėme naują 64 skirtingų paviršiaus ir nuožulos gylių technologiją. Laminuotų grindų pramonėje tai absoliuti naujovė. Be to, kai ant tokio skirtingų gylių paviršiaus krenta šviesa, ji atspindima netolygiai, tad blizgumas taip pat yra subtiliai nelygus kaip tikros medienos. Kai originalias lentas apdorojame patvaria patina, netobulumai sušvelnėja ir išgaunamas romantiškas raštas. Balta alyva nepriekaištingai pabrėžia dekoro detales ir papildo pačios lentos struktūrą. „Signature“ grindys yra atsparios įbrėžimams, nešvarumams ir vandeniui“, – sako Joyce. „Taigi, tai jau trys dalykai, dėl kurių jums nereikia jaudintis.“ Tačiau tikroji jų stiprybė, pasak Joyce, yra šiek tiek subtilesnė: „Tai yra laminuotos grindys, tačiau dėl didžiulės technologinės pažangos gamybos procese jos turi tikros medienos išvaizdą ir net šilumą“.

„Galų gale viskas, ką jūs be jokio rūpesčio gaunate, yra autentiškumas, medienai būdingi niuansai ir raminanti natūralios medžiagos estetika. Jei gera savijauta yra jūsų interjero dizaino tikslas, sakyčiau, kad šios grindys idealiai tinka jūsų poreikiams.“

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.