Publikuota: 2021 m. vasario 23 d. 09:00
Bohemiško stiliaus tapetų TOP 5

Nuo senų senovės žmonės buvo pakerėti įvairiausių gamtos formų. Egzotiniai gyvūnai, ryškios spalvos, gamtoje randamos geometrijos raštai ar intriguojantys augalai bei gamta visuose savo pavidaluose buvo apdainuojama ar kitaip išreikšta skirtingomis meno formomis. Dar Viktorijos laikais išpopuliarėjo ir aukštuomenės statuso simboliu tapo gamtinės ekspedicijos. Dažniausiai jų metu buvo keliaujama į egzotinius kraštus, kur buvo atrastos naujų gyvūnų ir augalų rūšys. Gamtiniai tyrinėjimai ir jų radiniai bei išskirtines gamtines žinios buvo pradėtos demonstruoti viešai. Vis dažniau šio laikmečio intelektualai kūrė vadinamuosius „įdomybių kambarius“, kuriuose eksponavo savo  radinius ar kitomis formomis pateikė savo gamtines įžvalgas.

Masureel tapetų kolekcija „Cabinet of curiosities“ leidžia jums išgyventi būtent šį laikmetį, kai pasaulio tyrinėtojai rinko retus objektus iš viso pasaulio. Šios kolekcijos spausdintuose raštuose susipina naujai atrastų gamtos formų ir gyvūnų rūšių motyvai. Pasinėrus į šią bohemišką tapetų linija fantazijoms atsiskleisti leidžiama, o iš tikrųjų, net privaloma.

Bohemiško stiliaus tapetų TOP 5 :

 

5. Tapetai CAB605 Cabinet of curiosities, Masureel. Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

 

4. Tapetai CAB102 Cabinet of curiosities, Masureel. Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

3. Tapetai CAB204 Cabinet of curiosities, Masureel. Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

2. Tapetai CAB301 Cabinet of curiosities, Masureel. Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

1. Tapetai CAB504 Cabinet of curiosities, Masureel. Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai („cookies“), kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Paspausdami SUTINKU arba tęsdami naršymą, jūs sutinkate su portalo slapukų politika. Atjungti slapukus galite savo naršyklės nustatymuose.